Ethylostrenol

Opinie przez Warszawski Koks

Ethylostrenol

Ethylostrenol – Substancja czynna siłabolinu jest etylostrenol.
W odróżnieniu od większości sterydów, które są produkowane w innych celach niż te, w jakich wykorzystują je sportowcy, siłabolin jest specjalnym preparatem opracowanym i zoptymalizowanym z myślą właśnie o sportowcach, a w szczególności o kulturystach. Jest to preparat bardzo popularny w Rosji (jak u nas omnadren) a tam jak wiadomo swego czasu nad dopingiem pracował cały przemysł.

Siłabolin (Ethylostrenol)

Charakteryzuje się on bardzo dobrymi właściwościami anabolicznymi, a co za tym idzie jest to bardzo dobry środek na masę i siłę. Daje przyrosty porównywalne z omnadrenem, lecz przy znacznie lepszej jakości mięśni i przy mniej wyrażonych działaniach ubocznych. Dobra praktyka jest stosowanie siłabolin wraz z jakimś testosteronem. Może to być prolongatum, testoviron, sustanon lub inny. Właśnie w połączeniu z testosteronem siłabolin daje maksymalne działanie anaboliczne.
Początkującemu kulturyście w zupełności wystarczy 1ml siłabolinu co 4-5dni. Nieco bardziej zaawansowani powinni zmniejszyć odstępy czasowe pomiędzy zastrzykami do 2-3 dni. Okres stosowania nie powinien być dłuższy niż 6 tygodni, gdyż po tym okresie nie występuje już tak silne działanie anaboliczne. Zamów przez internet z wysyłką.