Informacje

UWAGA!! Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu środków dopingujących, ani do stosowania dopingu. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce.

UWAGA!! Oświadczam, iż nie zajmuję się dystrybucją w/w środków farmaceutycznych (sterydów), nie ponoszę odpowiedzialności za treści zamieszczone na tej stronie oraz za skutki wywołane używaniem sterydów.

37 Komentarze

 1. Witam,
  Szukam epo, viagre i growth hormone.
  Proszę o opis produktu i cene.
  Sam mam durza oferte produktów za dobra cene.
  Prosze o kontakt na maila.
  Pozdrawiam
  Bellator

 2. Mam dla Ciebie propozycję współpracy. Jest nowy lab o którym mało słychać, ale ma bardzo dobre działanie, mimo że wyglądem nie robi mega szału. Choć Ci ogarnięci będą wiedzieć, że to sok ma działać, a opakowanie nie musi być super ekstra. Sporo osób już się przekonało o mega działaniu tych środków i wracają do mnie tylko po te soki. Orali niestety póki co nie ma. Towar jest z pierwszej ręki, tren to prawdziwy tren z wysokim stężeniem, bold to prawdziwy bold, jedyny prawdziwy master enan na rynku i wszystkie inne. Wszystko w 10ml flakonach. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą (a powinieneś być) to dogadajmy partię towaru i ceny, a z tym myślę że zawsze się dogadamy. Akceptujemy zamówienia detaliczne jak i hurtowe.

  W ofercie:
  – testosteron propionate 100mg/1ml
  – testosteron enanthate 250ml/1ml
  – testosteron cypionate 250mg/1ml
  – sustanon 250mg/1ml
  – deka 250mg/1ml
  – npp 100mg/1ml
  – boldenone 250mg/1ml
  – masteron prop 100mg/1ml
  – masteron enan 200mg/1ml
  – trenbolon ace 75mg/1ml
  – trenbolon enan 200mg/1ml

  Możliwość zamówienia dowolnego mixa (np. Deka 150mg i Susta 200mg /1ml) – minimum 30 butelek!

 3. Czesc interesuje mnie kupno odbloku na taki cykl 40ml lub 50ml test enan co 4 dzień 250mg.100 tab anavar przez pierwszy miesiąc zanim sie teść nie wkręci a na ostatni miesiąc cyklu wino co polecasz do odblokuCzesc interesuje mnie kupno odbloku na taki cykl 40ml test enan co 4 dzień 250mg.100 tab anavar przez pierwszy miesiąc zanim sie teść nie wkręci a na ostatni miesiąc cyklu wino co polecasz do odbloku.dodam jeszcze ze cykl bedzie trwał 4,5 miesięcy bo jesli bedzie wszystko zajebiscie rosło to pociągnę go do 5 miesięcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*