Superanabolon

Opinie przez Warszawski Koks

Superanabolon

Superanabolon – jest to środek produkowany przez czeską firmę Spofa. Skład leku to szybko działający nandrolon. Na całym świecie produkowany jest cały szereg preparatów opartych na tym związku. Między innymi fenylopropionian nandrolonu, dekanian nandrolonu, heksanian nandrolonu, undekanian nandrolonu, propionian nandrolonu i wiele innych pochodnych. Jest najlepiej zbadanym sterydem. Nie powoduje rozrostu tkanek płciowych ani nadmiernego owłosienia w takim stopniu jak inne sterydy. Bardzo popularny w kulturystyce. Jego popularność spowodowana jest tym, że przynosi bardzo dobre rezultaty przy minimalnych skutkach ubocznych. Wysokim anabolicznym efektem Superanabolon jest wiązanie hamującego, adnrogenicznego komponentu, dlatego obserwowany jest znaczny wzrost w masie muskułów. W tym samym czasie przy dużych dawkach może być zauważana retencja wody.

FENYLPROPIONAT NANDROLONU – SUPERANABOLON

Bez wątpienia nie jest tak duża jak przy zastrzykach testosteronowych. Można ją wykluczyć poprzez stosowanie Provironu. Nandrolon magazynuje więcej wody w tkance łącznej, to może chwilowo wpływać na ustąpienie bólów w stawach (bóle w ramionach, łokciach i kolanach). Cierpiący na nie mogą wówczas trenować bez bólu. Używany jest głównie do budowania mięśni bardzo dobrej jakości oraz co za tym idzie zdobywania masy. Optymalne dawki ok. 50 – 150 mg na tydzień. Zalecana długość cyklu z Superanabolon to 3 do 5 tygodni.

FENYLPROPIONAT NANDROLONU – SUPERANABOLON. Czas aktywnego działania: 3-5 dni. Przeciętne dawki: 50-100mg co drugi/trzeci dzień

Zamów przez internet z wysyłką