Anapolon / Oxymetholone

Opinie przez Warszawski Koks

anapolon

Anapolon – jest najsilniejszym i najefektywniejszym doustnym sterydem, posiada zdolność do zwiększania wydzielania erytrocytów w organizmie.  Skutecznie używano go w medycynie jako lek stosowany przy leczeniu anemii. Oxymetholone jest sterydem, dającym szybkie i znaczne przyrosty masy ciała.

Anapolon – dawkowanie

Cykl trwający 6-7 tygodni, na poziomie 50 – 75mg dziennie, może szybko doprowadzić do przyrostów masy nawet o 8-12kg . Oczywiście większa część z tych kilogramów to woda którą środek skutecznie zatrzymuje w organizmie co oczywiście nie jest pożądane przez kulturystów czy osób ćwiczących na siłowni. Jest to wina hamowania 11-beta hydroksylazy, co także tłumaczy opuchliznę i podwyższone ciśnienie krwi u większości osób.

Osoby wrażliwe na działalność estrogenów muszą zdecydować się na środki hamujące ten niepożądany hormon w tamoksifen albo arimidex i różne łagodne diuretyki. Zmniejszy to możliwość wystąpienia ginekomastii, ale także poprawi jakość masy zdobytej na cyklu sterydowym. Nasz cykl nie powinien trwać dłużej niż 6 tygodni z wielu względów. Zamów przez internet z wysyłką.

Anapolon – skutki uboczne

U większości osób powoduje niestety kilka skutków ubocznych typowych dla środków androgennych. Niepożądany trądzik na twarzy jak i całym ciele, „tłusta” cera, zbyteczne owłosienie na twarzy i ciele w nadmiernej ilości. Co więcej kobiety pod żadnym pozorem nie powinny sięgać po ten środek gdyż androgenność owego specyfiku powoduje męskie symptomy zwane drugorzędowymi które niestety są nie odwracalne.

Anapolon / Oxymetholone

Wielką wadą Anapolonu jest to, że zawiera grupę 17alfa alkilową co jest mocno szkodliwe dla wątroby człowieka. Przy normalnej dawce jedna do trzech tabletek dziennie trzeba zadbać o naszą wątrobę środkami ochronnymi i dodatkowo zaleca się robić regularne badania wątroby na wszelki wypadek.

Trzeba mieć na uwadzę że anapolon powoduje nadmierną retencje wody, dlatego jeśli zależy nam na w miarę suchej masie mięśniowej to nasza dieta na cyklu sterydowym powinna być mega czysta i skrupulatnie trzymana dzień w dzień. Aby ograniczyć negatywne skutki warto robić cardio przynajmniej 3x w tygodniu. Przyrosty wagowe będą trochę mniejsze ale za to zdobyta masa na cyklu będzie o wiele lepszej jakości .

Dobrze jest przeciągnąć cykl na dopingu i nie kończyć od razu odblokiem tylko przejść na testosteron + inny środek iniekcyjny np. boldenone co powinno poprawić wygląd całej sylwetki. Zamów przez internet z wysyłką.